Aktuality

 

 

Rychlotest na protilátky COVID-19


Akční nabídka
  •  
(Hlasovalo: 2)
Objednejte do středy do 12 hod. a zboží obdržíte ve čtvrtek.
Výrobce: EGENS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem více jak 5 ks
Doprava: Informace o dopravě a platbě

Balík do ruky: 89,00 Kč
Balík na poštu: 85,00 Kč
Přepravní služba DPD: 99,00 Kč

Vaše cena:
339,00

Akční cena do 31. 05. 2020

Běžná cena: 399,00 Kč
Ušetříte: 60,00 Kč

Objednané množství:
ks  

Egens rychlotest na koronavirus COVID-19

Tyto testy mají CE certifikaci, splňují 56/2015 Sb. o technických požadavcích na diagnostické zdravotnické prostředky i evropské směrnice 98/79/EHS. Certifikováno v Německu. Garantovaná přesnost výsledku 95% (při dodržení pokynů v návodu!). Jedná se o jiné než-li vládou dovezené testy!!

Účel použití

Souprava rychlého testu Egens COVID-19 IgM / IgG (krev / sérum / plazma) používaná k detekci IgM / IgG protilátky na COVID-19 v lidské krvi, séru a plazmě pomocí koloidního zlata. Případné infikování pacientů COVID-19 určí rychle a přesně. Dr. Nanshan Zhong, přední čínský expert na COVID-19, důrazně doporučuje soupravu pro testování protilátek, aby rychle identifikovala velké množství infikovaných pacientů a asymptomatických nosičů. Čínská centra pro kontrolu a prevenci nemocí ji široce používají. Právě teď poptávka po COVID-19 IgM / IgG Rapid Test Kit, na světě drasticky roste.

Testy Egens jsou spolehlivé. Nejedná se o testy dovezené jak českou tak španělskou vládou. Egens je společnost patřící pod skupinu Healthcare Group, která má pobočky po celém světě, např. v Miami či Dubaji. Firma Egens vyrábí celou řadu jiných testů (těhotenské, HIV, atd..).

 

Výhody testu IgM / IgG

1. Snadné použití: není potřeba žádná speciální zařízení, v balení je vše obsaženo

2. Rychlost: výsledky lze odečíst pouhým okem za 10 až 15 minut

3. Přesnost: jeho citlivost je mnohem vyšší než u nukleové kyseliny PCR

4. Lze použít na rozlišní nákazy COVID-19, nebo jiné nemoci

 

Pro koho jsou Egens rychlotest na koronavirus COVID-19 určeny?

Pro osoby, které prokazují imunitní reakci – teplota, kašel atd. V zásadě se dá říct, že pro člověka s příznaky nemoci slouží rychlotest jako ověření, jestli jsou příznaky projevem koronaviru, nebo jestli se jedná klasické onemocnění jako chřipka, nachlazení aj.

Rychlotest je dále určen pro osoby, které onemocnění COVID-19 prodělali či se uzdravují. Osoba, která je stále aktivně nemocná má v krvi protilátky IgM i IgG, které náš test identifikuje. Osoba, která se z COVID-19 onemocnění uzdravuje má v krvi již pouze protilátku IgG, které náš test identifikuje.

 

Rychlotest Egens nejsou určeny pro plošné otestování např. kolegů nakaženého, pokud se jedná o osoby bez příznaků a od posledního styku s nemocným uběhlo méně než týden. V případě bezpříznakového onemocnění se hladiny testovaných protilátek dostanou na dostatečnou úroveň pro rychlo-testování až 5-7 dní po nakažení. Spolehlivý test je tedy možné provést až týden po posledním kontaktu. Je však třeba pamatovat na to, že u osoby bez příznaků výsledek spolehlivě informuje pouze o nakažení před týdnem, ale pokud jste se mezi tím před kratší dobou setkali s jiným zdrojem infekce a nakazili se, na toto vás již rychlo-test na rozdíl od laboratorního testu neupozorní.

 

Kde lze použít

Test je ideální pro nemocnice, kliniky či Vašeho praktického lékaře. Test je určen pro aplikaci lékaři, i když jeho provedení je velice snadné a balení obsahuje vše potřebné. Proto se mu říká rychlotest, snadný a rychlý.

Kdy může test hlásit falešnou pozitivitu?

V případě, že jste již koronavirovou infekci typu COVID-19 prodělali v minulosti, protilátky kontrolované rychlotestem zůstanou ve vašem organismu odhadem celé roky. Rychlotest se vám tedy budou hlásit jako pozitivní bez ohledu na to, jestli jste nemocní nyní. Neznamená to, že se již nemůžete nakazit znovu. Pro získání imunity se časem předpokládá buněčná imunita, jejíž vytvoření bude trvat roky.

V jakých případech rychlotest hlásí falešnou negativitu?

Kromě výše zmíněného testování bezpříznakových osob příliš krátce po vytvoření dostatečné hladiny protilátek se výjimečně může vyskytnou i falešně negativní výsledek nakaženým. Naše testy kontrolují hladiny dvou protilátek (lgM a lgG), které mají společně 95% spolehlivost, tedy pouze 5 % chybovosti. Pokud máte příznaky a jste přesvědčeni, že jste nakaženi COVIDem-19 i přes negativní výsledek rychlotestu, vyčkejte 24 hodin (hladina protilátek se zvýší, zejména při horečce) a zopakujte testování s novým testem.

Je prokázáno, že po vyléčení nákazy nemusí v těle uzdraveného zůstat protilátky. Dále dle aktuálních studií je však prokázáno, že mladí lidé do cca 35let věku nemusí mít detekovatelné protilátky v krvi. Také jsou dokumentovány případy, kdy vit nepronikl ve větším množství z plic do krve. Vše s největší pravděpodobností záleží na virové náloži, kterou pacient při nákaze obdrží.

Skladování a stabilita:

Souprava může být skladována při pokojové teplotě nebo v chladu (2 - 30 °C). NEZMRAZUJTE. Testovací sady jsou stabilní a tedy použitelné do data expirace vytištěného na zapečetěném sáčku.

Nepoužívejte po uplynutí data expirace.Testy musí zůstat v uzavřeném sáčku až do použití. Po otevření zataveného sáčku s testem použijte do 30-ti minut. Při delším vystavení vzdušné vlhkosti mohou být výsledky testu chybné. S testem, pipetou a ostatními součástmi je třeba zacházet jako s potencionálně nebezpečným odpadem. Test je určen pro provedení zdravotníky.


Obsah balení

1x kombinovaný rychlotest Egens COVID-19 IgM-IgG (metoda koloidního zlata) zatavené se sáčky proti vlhkosti

1x alkohol pad - polštářek s dezinfekcí

1x jednorázová lanceta se speciální špičkou pro odběr kapilární krve

1x jednorázová mikropipeta k sání krve

1x injekční stříkačka s hrotem s reakčním roztoku pufrem (buffer)

 

  • Doprava nad
    2000 Kč zdarma
  • 14 let na trhu
  • Možnost výměny nebo
    vrácení do 30 dní

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům Zeptejte se prodejce


Zeptejte se prodejce

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text:
 
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací