PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ
Dětské zboží
Aktuality

22.11.2018

Black Friday je tu, koukněte na naše super slevy! Pouze do vyprodání zásob nebo do pátku 30.11.

9.11.2018

Nové hračky v našem e-shopu od Melissa and Doug

 

 

 

 

Spacerail- vytvořte si horskou dráhu

Vloženo: 03. 09. 2012

 

Spacerail - Kuličkodráha nejen pro děti

Spacerail je speciální stavebnice určena jak pro děti, tak dospělé. Spacerail můžete postavit buď podle návodu, nebo podle sebe. Existuje nespočet možností, jakými můžete spacerail postavit. Stavebnice Spacerail vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny.

Co to Spacerail vlastně je?
Stavebnice Spacerail se skládá z podstavce, stojanů, různých výhybek a až 30ti metrů dlouhých kolejí. Cílem je z těchto součástek postavit co nejšílenější horskou dráhu, po které se může prohánět až 8 kuliček. Díky automatickému výtahu stačí Spacerail spustit a kuličky poté mohou jezdit po kolejích dlouhé hodiny, bez nutnosti vašeho zásahu.

Na dráze je možné postavit různé lopingy, skokánky a jiné zpestřovací prvky. Čím šílenější dráhu postavíte, tím lépe.

Pokud vám už jedna stavebnice Spacerail nebude stačit, tak můžete klidně spojit dohromady 2 nebo více stavebnic a postavit ještě lepší dráhu.

Stavebnice Spacerail je rozdělena do 8mi úrovní.

 Jednotlivé úrovně stavebnice Spacerail
Spacerail je rozdělen do osmi úrovní, dle náročnosti. Spacerail level 1 a level 2 jsou určeny pro začátečníky a obsahují pouze základní součástky. Vyšší úrovně již obsahují navíc různé další speciální součástky. Spacerail level 7 a 8 jsou určeny pro opravdové fajnšmekry, a spíše než pro děti, jsou vhodné pro jejich tatínky :).

 Spacerail level 1 až 3
Spacerail level 1, 2 a 3 jsou základní varianty stavebnice a obsahují pouze 5 - 10 metrů kolejí a pouze základní součástky. Spacerail level 3 a nižší je vhodný pro vyzkoušení si stavebnice. Pokud vám její skládání nebude dělat problém, tak si můžete pořídit vyšší level stavebnice a pokusit o nějakou pokročilejší dráhu.

 Spacerail level 4 a 5
Spacerail level 4 a 5 jsou středně pokročilé stavebnice, jejich složení vám již dá poměrně zabrat :). Na druhou stranu když už ale např. Spacerail level 5 již dokončíte, tak vám bude odměnout podívaná na naprosto šílenou dráhu kde se prohání 5 kuliček, které projíždí různými výhybkami, či přepouštědly. Třešničkou na dortu u pátého levelu Spacerailu je kyvadlo, které přenáší kuličky z jedné strany na druhou.


Spacerail level 8
Nejpokročilejší a nejšílenější varianta stavebnice. Spacerail level 8 obsahuje dvojnásobně vysoký výtah, než jaký najdete v jakémkoliv nižším levelu. Díky vyššímu výtahu jezdí kuličky z větší výšky což znamená, že jezdí rychleji a déle. Rozjezd z 60cm vysokého výtahu dodá kuličkám dostatečnou rychlost na to, aby projeli i několik lopingů v řadě!

ZAKOUPIT MŮŽETE ZDE:

https://www.obchod-detem.cz/kulickove-drahy.html

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací