PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ
Dětské zboží
Aktuality

22.11.2018

Black Friday je tu, koukněte na naše super slevy! Pouze do vyprodání zásob nebo do pátku 30.11.

9.11.2018

Nové hračky v našem e-shopu od Melissa and Doug

 

 

 

 

PayU!!! Jde to i jednoduše.

Vloženo: 11. 04. 2013

Ať už při nákupech na internetu rádi platíte kartou nebo upřednostňujete rychlý online převod, vždy si vyberete z naší nabídky platebních metod, kterou neustále rozšiřujeme.

Vaše pohodlí a zabezpečení online plateb je naší největší prioritou. Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvímm platební brány  PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře. Pakliže nakupujete a platíte v e-shopu, kde najdete logo PayU, můžete si být jisti, že jde o důvěryhodný, korektní a prověřený e-shop s vysoce zabezpečeným platebním systémem. Více o bezpečnosti online plateb najdete v sekci Bezpečnost.

Přehled platebních metod PayU
Platba 24 / Rychlý převod pro klienty České spořitelny
ePlatby / Rychlý převod pro klienty Raiffeisenbank
Mojeplatba / Rychlý převod pro klienty Komerční banky
mPeníze / Rychlý převod pro klienty mBank
Sberbank / Rychlý převod pro klienty Sberbank
Fio banka / Rychlý převod pro klienty Fio banky
GE Money Bank / Rychlý převod pro klienty GE Money Bank
VISA, MasterCard / Diners Club /Platební karty bank
superCASH / hotovostní platby na terminálech Sazka a přepážkách České pošty
běžný bankovní převod
platba poštovní poukázkou

Bezpečná platba kartou na internetu

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně PayU můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), jehož cílem je zamezit karetním podvodům, a to zavedením nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají.

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a  přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.

Jak platba kartou probíhá?
Vyberete si zboží, které chcete zakoupit a zvolíte platbu kartou VISA nebo MasterCard.

1. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou.

2. Opíšete údaje z vaší karty dle formuláře.

3. Potvrdíte platbu.

Platba kartou u PayU

Výhody:

1. Peníze jsou převedeny na účet prodejce během několika málo sekund, takže může zboží odeslat rychleji.

2. Nemusíte vyplňovat žádné údaje k platbě, stačí opsat základní údaje z karty do formuláře platební brány pro karty.

3. Bezpečnější způsob platby kartou než v kamenném obchodě. Jste mnohem více chráněni. V případě problému s jakoukoliv transakcí zaplacenou kartou (např. v případě, že by vám objednané a zaplacené zboží nebylo doručeno nebo přišlo poškozené) a měli jste problém s obchodníkem, se lze obrátit na banku, která kartu vydala s žádostí o navrácení peněz.
To platí i např. při případném zneužití karty a provedené transakci, kterou neprovedl držitel karty. Banka peníze vrátí majiteli karty a problém řeší přímo s prodejcem, který si platbu zákazníka neoprávněně strhl nebo neřešil reklamaci.

A jedna užitečná rada na závěr: Než začnete platit kartou na internetu, ověřte si u své banky, že není pro tento účel blokovaná

V obchodě www.obchod-detem.cz můžete využít platbu přes PayU

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací