Čistíme sklady
Dětské zboží
Dárkové certifikáty
Aktuality

19.12.2016

Aplikace E-shopu ke stažení zdarma pro Android i Apple, při stažení a objednání z aplikace nyní akce: Doprava ZDARMA při nákupu nad 500 Kč.

Odkazy ke stažení dole v zápatí

2.11.2016

Zavedena doprava zdarma při nákupu od 1000 Kč

1.11.2016

Sledujte sekci "Novinky" každý týden několik desítek produktů skladem

31.10.2016

Nová kategorie "panenky Barbie" kde jsou super novinky na tento rok

 

PayU!!! Jde to i jednoduše.

Vloženo: 11. 04. 2013

Ať už při nákupech na internetu rádi platíte kartou nebo upřednostňujete rychlý online převod, vždy si vyberete z naší nabídky platebních metod, kterou neustále rozšiřujeme.

Vaše pohodlí a zabezpečení online plateb je naší největší prioritou. Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvímm platební brány  PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře. Pakliže nakupujete a platíte v e-shopu, kde najdete logo PayU, můžete si být jisti, že jde o důvěryhodný, korektní a prověřený e-shop s vysoce zabezpečeným platebním systémem. Více o bezpečnosti online plateb najdete v sekci Bezpečnost.

Přehled platebních metod PayU
Platba 24 / Rychlý převod pro klienty České spořitelny
ePlatby / Rychlý převod pro klienty Raiffeisenbank
Mojeplatba / Rychlý převod pro klienty Komerční banky
mPeníze / Rychlý převod pro klienty mBank
Sberbank / Rychlý převod pro klienty Sberbank
Fio banka / Rychlý převod pro klienty Fio banky
GE Money Bank / Rychlý převod pro klienty GE Money Bank
VISA, MasterCard / Diners Club /Platební karty bank
superCASH / hotovostní platby na terminálech Sazka a přepážkách České pošty
běžný bankovní převod
platba poštovní poukázkou

Bezpečná platba kartou na internetu

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně PayU můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), jehož cílem je zamezit karetním podvodům, a to zavedením nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají.

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a  přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.

Jak platba kartou probíhá?
Vyberete si zboží, které chcete zakoupit a zvolíte platbu kartou VISA nebo MasterCard.

1. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou.

2. Opíšete údaje z vaší karty dle formuláře.

3. Potvrdíte platbu.

Platba kartou u PayU

Výhody:

1. Peníze jsou převedeny na účet prodejce během několika málo sekund, takže může zboží odeslat rychleji.

2. Nemusíte vyplňovat žádné údaje k platbě, stačí opsat základní údaje z karty do formuláře platební brány pro karty.

3. Bezpečnější způsob platby kartou než v kamenném obchodě. Jste mnohem více chráněni. V případě problému s jakoukoliv transakcí zaplacenou kartou (např. v případě, že by vám objednané a zaplacené zboží nebylo doručeno nebo přišlo poškozené) a měli jste problém s obchodníkem, se lze obrátit na banku, která kartu vydala s žádostí o navrácení peněz.
To platí i např. při případném zneužití karty a provedené transakci, kterou neprovedl držitel karty. Banka peníze vrátí majiteli karty a problém řeší přímo s prodejcem, který si platbu zákazníka neoprávněně strhl nebo neřešil reklamaci.

A jedna užitečná rada na závěr: Než začnete platit kartou na internetu, ověřte si u své banky, že není pro tento účel blokovaná

V obchodě www.obchod-detem.cz můžete využít platbu přes PayU

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací