POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ
Dětské zboží
Aktuality

27.12.2017

Velké povánoční slevy - vybírejte zde za super ceny!

12.11.2017

Naskladněny znovu sady kufrů JD-XL a JD-2045 nyní s TSA zámky a také nové barvy!

24.10.2017

Nové pistole na gelové kuličky a také herní pistole pro smartphony, vše v novinkách

15.9.2017

U většiny cestovních kufrů nyní nově přidány 360 fotky! Pro lepší představu produktu

 

NAPSALI O NÁS: Dárky pro děti i dospělé

Vloženo: 26. 03. 2015

Dárek pro děti i dospělé  

U nás seženete velký výběr produktů, jak pro malé děti tak pro starší. Pro malé hudebníky máme třeba nabídku houslí, dětských kytar, bubnů, elektrických kláves a dalších. Určitě dobrá příprava na velké koncerty o)

Houpací koně dřevěné, např. houpadlo kohout (které známe z našich dětských let) a jiné typy dřevěných houpacích koní v různých barvách, tak aby se hodily do pokojíčku.
Různé hračky, např. R/C modely, dětské výukové tabule, dětské stavebnice, kuličkové dráhy, plyšové hračky na baterie a jiné. Hračky od www.obchod-detem.cz  zabaví Vaše děti na dlouhé hodiny a Vy si tak můžete užívat volného času o)

Do dětského pokoje jsme schopní dodat velké množství nábytku v jednom desingu. Vyberete si z velkého množství postelí, dětských komod, stolků a židlí, sedaček a koberečků. Vaše dítě bude z nového pokoje nadšené a určitě se pochlubí svým kamarádům.

Nezapoměli  jsme ani na dospělé, např. praktické sady kufrů na dovolenou, v různých velikostech a různých materiálů, počítačky bankovek pro podnikatele, kuchyňské potřeby, dárkové sady a další produkty které se jako dárek určitě budou velmi líbit a nezatíží Váš rozpočet.

Pokud máte rádi různé disco osvětlení, vánoční osvětlení, světelné hady a vánoční stromky určitě si u nás vyberete a za velmi příjemnou cenu!

zdroj: chytrazena.cz

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací