Aktuality

Povánoční výprodeje stále platné!

ČLÁNKY KE ZBOŽÍDětské koberce

Většina z nás považuje koberec za nedílnou součást domácnosti. Dodává každé místnosti útulnost a pocit tepla domova. V současné době se pomalu, ale jistě trendy opět vrací ke starým, dobrým kobercům. Nejen díky své funkci (termoizolace), ale také z hlediska designu.

Zobrazit celý text

Výběr hudebního nástroje pro vaše dítě

V tomto článku jsme si pro vás připravili několik rad, jak vybrat pro dítě ten správný hudební nástroj, který ho bude bavit. Než začnete vybírat konkrétní hudební nástroj pro vaše dítě, je potřeba si uvědomit jeho vyspělost.

Zobrazit celý text

RC modely a vše o nich

RC modely jsou velice populární hračky jak pro děti, tak i pro dospělé. Jedná se o modely různých dopravních prostředků, které lze ovládat na dálku (proto se často označují jako RC modely - Remote Control nebo-li akronym RC je totiž anglická zkratka pro dálkové ovládání). Může se jednat o dálkově ovládaná auta, motorky, letadla, vrtulníky, lodě, rakety nebo třeba i o ponorky. Všechny modely mají (až na výjimky) svůj vlastní pohon a lze s nimi dělat to, co s jejich reálnými předlohami. A někdy s nimi můžete provádět i to, co jejich reálné předlohy ve skutečnosti nesvedou. RC modelů existuje velké množství. Vybrat vhodný model tak není úplně lehké. V následujícím textu vám vysvětlíme, co to RC modely jsou, jak se dělí a poradíme vám, na jaké parametry se máte při jejich koupi zaměřit.

Zobrazit celý text

Velikosti kytar

V tomto článku vám poradíme jakou velikost kytary vybrat pro vaše děti, aby jim co nejvíce vyhovovala, pohodlně se jim u ní sedělo a co nejlépe na ni hrálo.

Zobrazit celý text

Stolečky a židle od obchod-detem.cz

Dětský stolek a tabule se mohou stát tím nejlepším dárkem

Zobrazit celý text

Jak vybrat kufry

Kvalitní cestovní zavazadlo je jednou z podmínek bezproblémového cestování. V článku uvedeme několik rad, jak vybrat cestovní kufr tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům a nárokům

Zobrazit celý text

Spacerail- vytvořte si horskou dráhu

Spacerail

Spacerail je speciální stavebnice určena jak pro děti, tak dospělé. Spacerail můžete postavit buď podle návodu, nebo podle sebe. Existuje nespočet možností, jakými můžete spacerail postavit. Stavebnice Spacerail vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny.

Zobrazit celý text

Harmonika (Akordeon)

Informace  a výuka hry na harmoniku.

Zobrazit celý text

Housle

Housle jsou strunný smyčcový nástroj se čtyřmi strunami laděnými v čistých kvintách. Mají hlubokou tradici v evropské klasické hudbě, většina skladatelů jim věnovala důležitou část svého díla.

Zobrazit celý text

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací