PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ
Dětské zboží

Dětské koberce

Vloženo: 03. 01. 2018

Hravé a kreativní  dětské koberce 

Není koberec jako koberec
Většina z nás považuje koberec za nedílnou součást domácnosti. Dodává každé místnosti útulnost a pocit tepla domova. V současné době se pomalu, ale jistě trendy opět vrací ke starým, dobrým kobercům. Nejen díky své funkci (termoizolace), ale také z hlediska designu.

Dvojnásobně to platí o kobercích v dětských pokojích. Dětský pokoj slouží dětem jako jakési království, kde se cítí v bezpečí a mohou si tam tvořit, hrát nebo odpočívat. O to důležitější je funkce koberce v dětském pokoji.


Je koberec vhodný do dětského pokoje?
Odpověď zní jednoznačně ANO. Koberce do dětského pokoje jsou přizpůsobené tak, aby odpuzovaly prach a alergeny, a to díky antistatickým a antibakteriálním vlastnostem .

Další kladné vlastnosti dětských koberců:

• rozvoj kreativity
• rozvoj prostorového vnímání
• příjemná dětská dekorace
• slouží ke hře i odpočinku

• měkkost plochy na hraní


Velký výběr pro malé i nejmenší
Pokud nevíte, jaký dětský koberec zvolit nechte se inspirovat zde. Naleznete zde velké množství koberců různých barev a motivů.

Vybírat můžete také mezi velmi oblíbenými vzory Disney, kterými potěšíte nejednu dětskou dušičku.


Závodní autíčko – doplněk nejen pro hraní na koberci
Přemýšlíte, jak zdvojnásobit dětskou radost? Dopomoci vám k tomu může dopravní koberec a dětská autíčka určená pro hru na dětském dopravním koberci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací